Wysypka na penisie a podejrzenie uczulenia

Witam mam problem z jakas wysypka na penisie.. ( zdj. http://www.image-share.com/ijpg-2917-79.html ) nie swedzi nie boli tak jabkby nic nie bylo ale jest nie estetyczne i martwie sie ze to cos powarznego.. ostatni stosunek bez zabezpieczen mialem z 1,5 roku temu takze nie mysle zeby to jakas choroba.. moze uczulenie na lateks? uczulenie na srodki do prania? Prosze o porady.. wstydze sie tego.. moze jakis domowy sposob?

Na podstawie przedstawionej fotografii nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Wydaje się, że zmiany odpowiadają rozszerzonym gruczołom łojowym (wariant normy). Proszę o kontakt z dermatologiem ustalenia ostatecznej diagnozy.