Wysypka na penisie i zapalenie dróg moczowym u dziewczyny po stosunku

Witam chciał bym się dowiedzieć co może mi dolegać po stosunku dostałem takie 3-4 czerwone krostki bolące i spuchnięty penis jest też oczywiście z zabezpieczeniem. Moja dziewczyna na następny dzień dostała zapalenie dróg moczowych. Jak by można z tym sobie poradzić żeby to wszytko zniknęło. Wystarczy jak na internecie piszę myć 3 razy dziennie rumiankiem penisa i tabletki. To jest infekcja czy coś innego??? Prosił bym o jak najszybszą odpowiedz.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam, z opisu niewiele wynika, zdjęcie dałoby możliwość postawienia pewniejszej diagnozy. To może być infekcja grzybicza lub bakteryjna. Na początek: 1. borasol okłady 3xdziennie po 15 miunt 2. clotrimazol 2xdziennie jeśli objawy nie ustąpią po 14 dniach trzeba pokazać się dermatologowi. Pozdrawiam