Wysypka na plecach, brzuchu i pod biustem

Witam, Nie doczekam się na wizytę lekarską bo dopiero w poniedziałek. Dostałam wysypkę na całych plecach i zaczyna przenosić się na około brzuch i pod biustem. Wysypka jest różnej wielkości jak po ugryzieniu komara i do coraz mniejszych zaczerwień. Mam ją już 3ci dzien i dzis jakby jest ich więcej. dwa pod biustem jakby juz wysychały. Swędzą tylko jeśli dotykam i rano jak po komarze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić sie do lekarza dyżurującego na izbę przyjęć lub lekarza opieki nocnej. Lub do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć.