Wysypka na policzkach w okolicy uszu

Witam, od jakiegos czasu mam dziwna wysypke jakby uczulenie na polikach przy samych uszach, krostki te sa jakby suche i wygladaja jak podraznienia po goleniu(lecz nimi nie sa) i swedza. Po drapaniu delikatnie sie łuszczą i są jeszcze bardziej czerwone-widoczne, dlatego staram sie tego unikac. Chcialbym wiedziec co to moze byc i czym to ewentualnie smarowac? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie bez oceny zmian skórnych udzielic pomocnej i jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.