Wysypka na policzku po stosowaniu Tetralysal

Witam, Od 3 miesięcy stosuje tetralysal od 1,5 miesiąca w mniejszej dawce, na twarz effaclar i duac żel, od 3 tygodni zauważyłam na prawym policzku wysypkę , mnóstwo bezbarwnych krostek podskórnych, jak mogę się tego pozbyc? Następną wizytę mam dopiero na maj. Nie wiem czy to przez zbyt silne maści czy może już one nie działają co zrobic?

Witam
jeśli krostki bezbarwne,czyli nie czerwone a w kolorze skóry , myślę że trzeba pozostać
tylko przy Duac na noc.Na dzień odstawić Effaclar i zastąpić lekkim kremem nawilżającym/matującym. Tetralysalu bym nie odstawiała..
Z lekkich kremów na dzień polecałabym BASE MAT krem.Nie obciąża skory,świetny pod makijaż., nie ,,zatyka,, porów skórnych
pozdrawiam