Wysypka na rękach i dłoniach

Witam Pani doktor! Od jakiegos tygodnia na rekach(tylko) pojawila sie wysypka drobne plamki jak lekkie poparzenie, ale maloswedzaca.Dostalem w aptece AMERTILBIO ,HYDROCORTISONUM i WAPNO, nieco wszystko zniklo, ale teraz mam wysypke na dloniach. Co to moze byc? Czy moze mi Pani polecic jakis mocniejszy srodek. Dzieki i serdecznie pozdrawiam Andrzej Gdynia

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na uczulenie. proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć. sądzę, że konieczna będzie wizyta u lekarza alergologa.