Wysypka na rękach i nogach pojawiająca się co jakiś czas

blagam pomocy. Od 4miesiecy wychhodzi mi wysypka raz na klatce raz na rekach szyi lub nogach jest np 2godziny i schodzi. Nawet jak nic nie zjem to rowniez sie pojawia. :( jestem w UK tutejsi lekarze sa bezradni . Pomocy

Być może to reakcja pokrzywkowa .Proszę pić calcium i ewentualnie leki antyalergiczne. Może być konieczna konsultacja alergologiczna.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.