Wysypka na skórze i penisie u 20-letniego mężczyzny

Mam 20 lat jestem facetem .Moje klopoty zaczely sie od tego iz dwa lata temu mialem niebezpieczny stasunek z przyjaciolka(bez prezerw) rok pozniej wystapila u mnie wysypka na udach i penisie (skorze) na ktore pomagaly leki przeciw alergiczne (zrobilem test na kile ujemne) mam ciagle problem z aftami i 2 raz zakazenie drug moczowych.czuje sie oslabiony,wmowilem sobie ze mam hiv przez ciagle afty (co 2msc)boje sie zrobic testu gdyz mam dziewczyne a raz juz wspolzylismy przez co pada mi psychka

Dzień dobry.

Nie można bagatelizować Pańskiego stanu. Powinien Pan udać się do lekarza - najpierw rodzinnego, który zleci konieczne badania. Odkładanie decyzji w tej sprawie niczego nie zmieni, a może przyczynić się do pogorszenia Pańskiego zdrowia.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Konieczny jest osobisty kontakt z lekarzem (np. urologiem, dermatologiem, wenerologiem) i wykonanie wszelkich badań diagnostycznych. O każdej chorobie warto dowiedzieć się jak najwcześniej, aby możliwe było podjęcie najlepszego możliwego leczenia.

Pozdrawiam!