Wysypka na skórze po zastosowaniu Tetralysal

Dzień dobry, zażywany produkt - Tetralysal 300mg, zalecany czas leczenia 2 miesiące, Po 7 dniach leczenia pojawiła się wysypka na skórze klatki piersiowej i szyi. Antybiotyk spełnia swoje zadania. Mam pytania do Pani dermatolog: 1. Czy powinienem odstawić antybiotyk ? 2. Czy kontynuowanie leczenia może być groźne czy to tylko kwestia przejściowa i nie wpływa negatywnie na organizm ? Pozdrawiam.

Myślę że powinien Pan kontynuować leczenie po wcześniejszej konsultacji u dermatologa zlecającego leczenie - niezbędna jest ocena zmian skórnych przed dalszym stosowaniem preparatu