Wysypka na skórze u 6-miesięcznego dziecka

Dzien dobry.Moja córeczka ma 6 miesiecy.od ponad 3 miesiecy borykamy sie z wysypka na skorze.Ma plamy czerwone pod nozkami na zgieciach.Jak rowniez czerwone placki na calym brzuszku i raczkach.Dodam jesccze ze pod tymi plamami sa tzw chrostki czerwone.Nikt nie jest wstanie nam pomoc.kazdy z lekarzy mowi cos innego.I do tej pory nie jest zdiagnozowana.Prosze o pomoc

Wygląda na nietolerancji mleka. Można spróbować karmić nutramigenem a innych pokarmów podawać tylko 1 składnik i obserwować po którym skóra się pogarsza. Nie używać żadnych szamponów i płynów do kapieli.nie kąpać za często. Stosować emolienty dobrej firmy kupione w aptece.