Wysypka na spodzie żołędzi penisa

Witam, od dłuższego czasu mam pod żołądziem tzn. na jego spodzie lekką wysypkę. Nic mi się nie dzieje przy tym, tylko wygląd jest jak to zwykła wysypka, jakie są możliwości, co to jest ? Aha i nie mogłem się zarazić, ponieważ nie uprawiam sexu (16 lat mam)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Proszę wykonać:
1. okłady z borasolu 20 minut na noc
2. tuż po okładach clotrimazol
jeśli zmiany nie ustąpią do 14 dni proszę skontaktować się z dermatologiem.
Pozdrawiam