Wysypka na udach a świerzb

Wysypka na udach-czy to może być świerzb? Witam. Ok. 1,5 tygodnia temu dostałem wysypki na udach, rozrzuconej na przestrzeni ok 10 cm, zaczynając od okolic pachwiny w stronę kolana. W ten poniedziałek byłem u dermatologa, który powiedział mi, że to prawdopodobnie wina otarć i wina została zrzucona na niedawne kontakty seksualne z nową partnerką (2-3 dni przed wypryskami) i na fakt "otarć" przy tym występujących. Przepisano mi Davercin w płynie, który od wtorku stosuję raz dziennie bezpośrednio n

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jest to nietypowa okolica lokalizacji zmian świerzbowych.