Wysypka na udach u 2,5- rocznego dziecka

Witam bardzo proszę o odpowiedż dziecko 2,5 roku dziewczynka od 2 tyg ma na udach dość duże pojedyncze czerwone z białym czubkiem wypryski podajemy wapno bledną i znowu sie pojawiaja teraz tylko nogi przedtem miała kilka na całym tułowiu pozatym zdrowa ,troszkę kicha,często boli ją ok?waga 16 kg chodzi do przedszkola pryw.tylko 6 dzieci co może powodować tą wysypke mleko nan4 z kleikiem kukurydzianym,nie drapie się bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do pediatry.