Wysypka na wewnętrznej stronie ud

Witam mam 18 lat i problem od jakiegoś czasu na wewnętrznej stronie ud mam wysypkę tzn na początku pojawiły się białe plamy z czerwoną otoczką, swędziało w nocy i podczas kąpieli a teraz jest zaczerwienienie i czerwone krostki, pojawia sie to tylko na udach w pachwinach i czuje lekki swąd miedzy palcami u nóg co to może być ?

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem infekcji bakteryjnej lub grzybiczej. Proszę zgłosić się do dermatologa lub lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl