Wysypka po podaniu kaszki a nietolerancja laktozy

Witam!! Karmie piersia i zaczelam wprowadzac kaszki i mleko modyfikowane. Po karmieniu na twarzy i dekolcie pojawily sie czerwone plamki, ktore znikaja po ok. 20 min( niemowle 6 mc). Czy moze to oznaczac nietolerancje laktozy badz mleka czy reakcja organizmu na nowosc? Biegunki nie wystepuj , kolki i bole brzuszka rowniez nie. Dziekuje

Milena Lubowicz

Proszę dziecko obserwować. Gdyby te wysypki utrzymywały się i pojawiały cały czas proszę skontaktować się z pediatrią, gdyż być może jest to alergia.
Pozdrawiam