Wysypka przy alergii na nikiel i sierść psa mimo stosowania leków

Witam, Od kilku lat mam stwierdzoną alergię na nikiel i sierść psa. Jednak od jakiegoś czasu, pomimo przyjmowania claritrine jest coraz gorzej. Wszędzie mnie wysypuje, okropnie swędzi a owa wysypka nie schodzi przez kilka tygodni. Używam tylko hipoalergicznych żeli do kąpieli i balsamów do ciała, ale to oczywiście też nie pomaga. Czy możliwe jest, że się uodporniłam na tabletki?

Alergia jest objawem słabości jelit, śledziony i wątroby. Wzmocnienie tych narządów poprzez odpowiednią dietę pozwoli ją wyeliminować. Wymaga to jednak zmiany stylu żywienia i troszkę wiedzy, na temat swojego ciała. Tabletki tylko maskują problem, a ciało może ze zdwojoną siłą ujawnić problem.