Wysypka u 3-latka od ponad tygodnia

Dzien dobry mam pytanie u mojego trzylatka utrzymuje sie wysypka po jednej stronie na raczce i nozce dermatolog powiedzial ze to uczuleniowe aale to mu sie powieksza i nie wiem o robic ma to juz od poltora tygodnia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane zmiany mają podłoże alergiczne, konieczne jest włączenie leków antyhistaminowych. W tym celu proszę udać się do specjalisty pediatry.