Wysypka u 3-miesięcznego dziecka

Mam 3 miesięczne dziecko i niedawno zauważyłam u mojego dziecka niepokojącą wysypkę.Ma ona postać jakby ropnych krostek.Razem z mężem zastanawialiśmy się co to jest.Gdy poszliśmy do lekarza na szczepienie pokazaliśmy mu to a lekarz kazał się skonsultować z dermatologiem. Potem ktoś podpowiedział,że to może być wina oliwki,więc postanowiliśmy jej nie oliwić.Na początku wydawało się,że wraca wszystko do normy,bo krostki zasychały,ale potem wróciły.Nie ma gorączki i nie bolą ją,jest radosna.Co to?

zalecam konsultacje z dermatologiem, bo z tego co przeczytałam nie odbyła się. Dermatolog po obejrzeniu zmian zadecyduje co dalej. Pozdrawiam