Wysypka w obrębie mostka, kaszel a alergia

Od kilku miesięcy mam problemy skórne: Czerwona wysypka w mostku,lekko podrapie to juz czerwone ślady są,nawet kropki krwi Czerwone plamki na czole,policzkach,sucha skóra w okolicach nosa i pod oczami Robiłem wyniki na alergie i wyszło na trawy,sierść kota itd. Czasami mam taki tchawiczy kaszel. 2 lata temu leczyłem się długo antybiotykami na chlamydie pneumoniae (ILADS). Dziś znowu mi plama wyskoczyła http://student.zsl.gda.pl/~krystian/1asd.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać morfologię i zgłosić się do lekarza, celem badania. Czy w związku z alergią przyjmuje Pan jakieś leki?