Wysypka w okolicach intymnych w czasie ciąży

Jestem w ciąży, mam lekką wysypkę w okolicach intymnych ale dość uciążliwie swędzącą. Lekarz prowadzący mówi, że to prawdopodobnie na podłożu grzybiczym ale krem, który mi przepisał ledwo przynosi ulgę, nie mówiąc o wyleczeniu. Co zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych przez Panią zmian, aczkolwiek lekarz który Panią badał bez wątpienia postawił prawidłową diagnozę. Proszę zatem stosować zaleconą maść, przy czym jeśli nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Być może konieczna jest modyfikacja preparatu.