Wysypka w postaci krost i zaczerwienień

witam,mam od pewnego czasu wysypkę w postaci krost i zaczerienia na twarzy,cere mam suchą,piecze,swędzi,krosty są na policzkach,koło ust z obu stron i brody i jest skora czerwona,są tez krostki czerwone na powiece oka,byłem u dermatologa i zapisał mi masc z metronidozolum2,5 glicerinum 10,0 ag.dost 30,0 eucereni 100,0 m.f.ung boje sie ze moge miec drożdzyce lub trądzik różowaty a ona lubi tłuste i wilgotne obszary,mam obawy ze moge sobie tylko zaszkodzic,prosze o porade co mam robic bo swędzi

Dzień dobry,

proszę wykorzystać zlecony lek recepturowy. Zgłosić się do dermatologa jeśli po kuracji nie będzie poprawy.

serdecznie pozdrawiam

IJ