Wysypka wokół ust u 20-miesięcznego dziecka a smoczek uspokajający

Witam, moja 20-miesięczna córka ma wysypkę wokół ust oraz na policzkach, lekarz stwierdził, że to od smoczka uspakajającego, smoczek został odstawiony, mija 3 doba a wysypka jak była tak jest. Zmienia się tylko jej intensywność, raz jet więcej czerwonych chrostek, raz mniej, mała drapie poliki. Proszę o pomoc, bo ja uważam, że to alergia, a lekarz nie bierze tego nawet pod uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku ustępowania dolegliwości konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.