Wysypka, zmiany skórne i sucha skóra a stosunek bez zabezpieczenia w przeszłości

Wysypka krostki sucha skura , Witam miałem parę lat temu stosunek bez zabezp. Na następny dzień na przed ramionach pokazała mi się drobniutka wysypka kolor skóry i białe plamki w okolicach szyi od tego czasu mam cały czas suchą skure na ciele i penisie , wychodzą mi też co jakiś czas pryszcze na rękach szyi i głowie wypełnione płynem po poruszaniu powiekszają się , i też pryszcze lekko czerwone z białą główką , robiłem rok temu bad.krwi i ok, teraz chce zrobić jeszcze raz, co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.