Wytłumaczenie wyników badania EEG

Witam serdecznie. Zwracam się z uprzejmą prośbą wytłumaczenie mi wyników badania EEG. Czynność podstawowa alfa 10Hz o amplitudzie 50 uV, prawidłowo zdiagnozowana przestrzennie. Rz obustronnie słabo wyrażona. W czasie badania, szczególnie podczas FS, zarejstrowano kilka serii uogólnionych fal ostrych . Zapis z cechami uogólnionej czynności anpadowej.

W zasadzie zapis EEG w normie, z nadwrażliwością na FOTOSTYMULACJĘ
Zależy jakie ma Pani objawy
Unikać stroboskopu, dyskoteki, jaskrawego światła migającego...
Okulary "antyrefleksowe" wskazane
Prosze omówić wynik z NEUROLOGIEM kierującym
Pozdrawiam