Wytrysk na brzuch a ryzyko ciąży

Witam Pieściłem się ze swoją dziewczyną, parę razy włożyłem lekko penisa do jej pochwy, tak na 0.5cm, potem go szybko wyciągnąłem i po jakichś kilkudziesięciu sekundach miałem orgazm na jej brzuchu, czy mogło dojść do zapłodnienia. Nie dotykałem jej palcami tam potem. Dziewczyna miała 11 dni temu okres. Jaka jest szansa że mogła zajść w ciążę? Pozdrawiam

Witam. W opisanej sytuacji zajście w ciążę jest jak najbardziej możliwe, ponieważ w preejakulacie czyli płynie wydobywającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.

Lek. Paweł Baljon

Witam Serdecznie. Niestety w tym momencie istnieje możliwość ciąży. Warto podkreślić, że plyn preejakukacyjny zawiera plemnik zdolne do zapłodnienia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.