Wytrysk na brzuch w przeddzień okresu a ryzyko ciąży

Witam! 7 września,troszkę pobaraszkowałam z moim narzeczonym,nie doszło do stosunku płciowego,natomiast jego wytrysk uzyskany dzięki innej formie przyjemności,nastąpił na moim brzuchu.Miałam na Sobie bieliznę,po jego wytrysku od razu poszłam umyć brzuch,miesiączki dostałam dzień później,była normalna i bardzo obfita,teraz mamy 22 września,czuję dziwne ukłucia w podbrzuszu i jajnikach oraz piersiach,zrobiłam 2 testy ciążowe i oba wyszły negatywne,czy mogę jednak być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.