Wytrysk na brzucha po stosunku 2 dni po okresie

Witam jaka jest szansa na zajście w ciąże gdy podczas stosunku mój partner spuścił mi się na brzuch i trochę spłyneło na pochwę i odruchowo delikatnie to wtarłam do środka? Byłam 2 dzień po okresie... Po ilu dniach moge zrobić test ciążowy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje - niestety nie ma jednak takiej możliwości, by określić je w wartościach liczbowych. By test ciążowy był wiarygodny proszę go wykonać około 14 dni po stosunku.