Wytrysk na piersi i petting a ryzyko ciąży

Jakieś dwa tygodnie temu, może nie będę streszczać całej sytuacji ale mój chłopak doszedł na moich piersiach, nie było stosunku, ale po jakimś czasie, późniejgdzieś po czterech godzinach uprawialiśmy peetingWiem że to dziwnie brzmi, ale później zaczęłam się martwićczy na pewno do niczego nie doszło bo w sumie skończył na moich piersiach. Okres miałam w zwyczaju dostać w 33 dniu cyklu i tak też się stało, chociaż i tak żyłam w stresie. Ale prawie go nie ma,bardzo jasny i w dodatku ze śluzem

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo ciąży pojawia się wtedy, kiedy świeża sperma znajdzie się w pochwie lub w jej okolicach. U Pani tak się nie stało, pojawiła się też miesiączka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie wykonania testu ciążowego i zastanowienia się, czy chcecie kontynuować z partnerem zbliżenia i jaki rodzaj antykoncepcji wybrać, jeśli miałyby one być coraz bardziej zaawansowane (np. wytryski w okolicach warg sromowych, dotykanie penisem wejścia do pochwy itp.).

Pozdrawiam!