Wytrysk na plecy a ryzyko ciąży po pettingu

Witam. podczas pettingu z chłopakiem doszło do wytrysku na moje plecy, po czym wytarł je chusteczką. Po ok 5 minutach dotykał ręką okolic mojej pochwy. Czy możliwe, żeby doszło do zapłodnienia jeśli ewentualnie na jego palcach znajdowało się nasienie? Dodam ze jestem dziewicą, ale miałam wtedy dni płodne, dokładnie dwa dni przed owulacją.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zapłodnienie w takim wypadku jest znikoma.