Wytrysk na plecy i ocieranie się penisem o pochwę a ryzyko ciąży

chłopak spuścił mi się na plecy i nie było raczej możliwości przedostania się spermy do pochwy tylko że wcześniej przed wytryskiem penis ocierał się delikatne o pochwę czy mogłoby to spowodować ciążę?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeżeli nie miała miejsce penetracja ryzyko ciąży w tym przypadku jest minimalne. Nie można go jednak w 100% wykluczyć, gdyż w płynie preejakulacyjnym, czyli wydzielinie członka wydobywającej się przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.