Wytrysk na pochwę u dziewicy a ciąża

Witam! Mam pewien problem. Zabawialiśmy się trochę z moją dziewczyną, kiedy doszło u mnie do wytrysku, który trafił na jej pochwę (nie wszedłem do środka, ona jest dziewicą). Wytarliśmy wszystko chusteczką higieniczną. Problem tkwi w tym, że chyba miała dziś owulację. Duże jest prawdopodobieństwo, żebyśmy zaszli w ciążę? Prosze o pomoc, co najlepiej uczynić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli nasienie znalazło się w okolicy przedsionka pochwy, teoretycznie mogło dojść do zapłodnienia. Jeśli nie minęło 72 godziny od tego zdarzenia, proponuję wizytę u lekarza i ewentualne przyjęcie "tabletki po stosunku". Po przekroczeniu tego terminu pozostaje Państwu wykonać test ciążowy (wiarygodny wynik można uzyskać po 10 dniach od ewentualnego zapłodnienia).