Wytrysk na podbrzusze, uda i wargi sromowe a prawdopodobieństwo przeniknięcia plemników

Chłopak miał pełen wytrysk na moje podbrzusze, wewnętrzne uda oraz troszkę wargi sromowe ale te bliżej brzucha, ogólnie wejście do pochwy nie zostało objęte wtryskiem. Od razu wytarlam to chusteczka i poszłam do ubikacji drugi raz wytrzeć.. Czy istniej duże prawdopodobieństwo przenikniecia plemników do pochwy i dalej oraz jak duża siłę przebicia mają taki plemniki w taki sposób dotarcia do dróg rodnych kobiety?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest dość mała.