Wytrysk na wargi sromowe a ryzyko zajścia w ciążę

Witam, mialam taka sutuacje, ze facet spuscil mi sie w wargi schromowe, ale jestem dziewica, i dotykal mnie nim, ale nie wlozyl go do srodka, mialam tego dnia okres i nadal go masz czy bede w ciazy?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, W podanej sytuacji ryzyko zajścia w ciążę jest znikome. Teoretycznie podczas menstruacji może dojść do zapłodnienia jeżeli cykle płciowe są krótkie (poniżej 24 dni) a do stosunku doszło w ostatnich dniach krwawienia. Oczywiście to że nie doszło do penetracji i fakt, że jest Pani dziewicą również w dużym stopniu minimalizuje ryzyko zapłodnienia. Pozdrawiam.