Wytrysk na zewnątrz - czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Czy jest możliwość zajścia w ciążę, jeżeli wieczorem doszło do wytrysku na zewnątrz, chłopak wytarł papierkiem i się wysikał. Następnego rana włożył go w pochwę, ale nie doszło do wytrysku.
Dodam, że mam dni płodne.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Dlatego prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest dość duże. Aby nie dopuścić do ciąży powinna Pani przyjąć tabletkę wczesnoporonną w ciągu 72 godz. od stosunku.
Z poważaniem