Wytrysk podczas myśli o dziewczynie

Witam mam 18lat i pewien problem.Otóż gdy pomyśle sobie np o jakieś dziewczynie to dostaje wytrysku dodam że nie mastrubuje się wcale bo nie odczuwam takiej potrzeby czy jest ze mną coś nie tak? mam się czegoś obawiać? Proszę o szybką odpowiedz

Dzień dobry.

Z opisu można wnioskować, że Pańskie reakcje mieszczą się w granicach normy i nie powinny być powodem do niepokoju. W Pańskim wieku organizm domaga się rozładowania napięcia seksualnego, a skoro nie masturbuje się Pan, prawdopodobnie radzi sobie w opisywany przez Pana sposób. Można dodać, że zazwyczaj wzmożone napięcie "uwalniane" jest też poprzez tzw. nocne polucje.

Pozdrawiam.