Wytrysk poza pochwą podczas stosunku w dni płodne, a ryzyko ciąży

Witam , mam pytanie. Czy jeżeli prezerwatywa byłą by przebita wielkością szpileczki to mogą plemniki się dostać do pochwy ? I czy płyn z penisa może zawierać plemniki i czy one są dość silne by zapłodnić ? Bo uprawiałam seks z chłopakiem (doszedł na mnie nie we mnie) i miałam prawdopodobne dni płodne ...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszystkie opisane przez Panią sytuacje mogą prowadzić do zajścia w ciążę. Płyn preejakulacyjny zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.