Wytrysk przy całowaniu i pieszczotach - dlaczego tak się dzieje?

Witam. Szukałem na forum o problemie, który mnie meczy lecz takiego nie znalazłem. Moja płeć to mężczyzna, mam 15 lat. Mój problem polega na tym, że przy pieszczotach takich głębszych, też przy całowaniu mój penis wchodzi w stan erekcji, po chwilowym czasie opada i wydziela się z niego sperma. Tak mam już od kiedy miałem 13 lat. Odkąd mam wytrysk. Zaznaczam, że mając 12 lat, gdy miałem dziewczynę też był ten problem lecz nic się nie wydobywało, ponieważ jeszcze nie miałem wtedy wytrysku. Kilka razy szukałem pomocy w internecie lecz takiego problemu nie znalazłem, były podobne i niektórzy pisali że na terapie trzeba chodzić, tylko do jakiego lekarza czy do psychologa? Też pisali, że z czasem to mija lecz teraz z moją dziewczyna jestem już ponad 5 miesięcy i różnicy nie ma, z poprzednimi dziewczynami też nic się nie poprawiało. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem napisać i bardzo proszę o odpowiedź.

Witaj!
Zapewne to, co identyfikujesz jako problem stanowi fizjologię - najprawdopodobniej podczas podniecenia w trakcie zbliżeń z partnerką dochodzi do wydzielenia prejakulatu, płynu będącego naturalnym lubrykantem (nawilżaczem). Znaczna większość mężczyzn, przed stosunkiem lub właśnie w trakcie bliższego obcowania z partnerem obserwuje jak najbardziej prawidłowe jego występowanie.
Pozdrawiam