Wytrysk w czasie pettingu a ryzyko ciąży

Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting i wtedy on dostał wytrysku, sperma poleciała na jego przedramię a on miał palce włożone we mnie i nie jestem pewna czy trochę nie spłynęło mu po ręce w moją stronę. Drugi przypadek to jeździł po zewnętrznej stronie pochwy penisem ale nie włożył go ani trochę do środka. Czy możliwe było zapłodnienie? Okres powinnam dostać za tydzień ale wolałabym już wiedzieć czy mam się czego obawiać

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji istnieje. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku aby mieć pewność.