Wyznaczenie dni niepłodnych a prawdopodobieństwo ciąży

Chciałabym się dowiedzieć na ile jest możliwe abym nie była w ciąży... Moja ostatnia miesiączka była 19 20 maj trwała od 17maja . Do stosunku doszlo 13 czerwca a pózniej od 16 do 20 do końca. Dobrze liczę te dni miałam nie płodne ?

Szanowna Pani!

Nie podała Pani długości Pani cykli - bez tego nie da się policzyć dni płodnych i niepłodnych.Jeżeli mówili byśmy o cyklach 28 dniowych , to jeżeli ostatnia miesiączka zaczęła się 17 maja, to dni płodne wypadały w dniach 28 maja do 1 czerwca.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka