Wyznaczenie dni płodnych po poronieniu

Witam. Jestem po poronieniu które bylo 12.05.2014. Lekarz do którego chodze powiedział ze juz mozemy starac sie o dziecko.pierwsza miesiaczka po poronieniu byla 12.06.2014 kolejna 9.07.2014 obecnie dzis dostalam kolejna miesiączkę.jak widać cyle te są nie równe i nie wiem jak moge wyliczyć teraz dni plodne.dodam ze wcześniej przed poronieniem cykle byly regularne co 28dni.jak w takim wypadku liczyć dni plodne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nieregularnych cykli obliczenie dni płodnych jet utrudnione. W celu ustalenia dni płodnych proszę skorzystać z testów owulacyjnych dostępnych w aptece bez recepty lub udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.