Wyzwiska od partnera po 5-letnim związku

Jestesmy w zwiazku od 5 lat, odkad urodziła sie corka słysze tylko wyzwiska (suka szmata dziwka i zamknij morde wypierdalaj w ryj dostaniesz..)nie zdarza sie to codziennie ale mam juz w sobie jakis lek ktory zastanawia sie co dzis sie wydarzy. Mam dosc i zawsze po takiej sytuacji chciałabym cos zmienic ale nie potrafie nie mam gdzie sie podziac co zrobic z dzieckiem. Nie wychodze ze znajomymi bo zaraz mnie od najgorszych wyzywa... Pomóżcie co mam zrobic...

Być może także terapia par i małżeństw byłaby dobrym pomysłem?

Dzień dobry!

Doświadcza Pani przemocy. Przed przemocą można się bronić, można i warto ją zakończyć. Pomoc oraz wsparcie otrzyma Pani np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Fundacji Niebieska Linia, Centrum Praw Kobiet itp.

Pozdrawiam!