Wzdęcia a przewlekłe zapalenie żołądka

Dzien dobry, ostatnimi czasami mialam silne wzdecia, natomiast przed wczoraj dostalam mocnego wzdecia mimo ze nie zjadlam za duzo, i bardzo silnego bolu brzucha, czulam jakby mialo by rozerwac zoladek, dodam ze mam przewlekle zapalenie zoladka. Pozniej obudzil mnie jeszcze silniejszy bol, zaczelam bardzo mocno wymiotowac i dostalam rozwolnienia, zalatwialam sie tak jakby zolcia ze sluzem, taka sama woda, dostalam goraczki i mdlalam, cala noc i kolejny dzien wymeczony, co to moglo byc ?

To zapewne jakieś zakażenie wirusowe przewodu pokarmowego. W takim wypadku najważniejsze jest dobre nawodnienie pacjenta i leki objawowo (przeciwwymiotne i przeciwbiegunkowe). Trzeba w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza rodzinnego, który zaleci odpowiedni sposób postępowania i przepisze leki.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
W tej sytuacji konieczne jest aby wybrała się Pani do lekarza i dokonała konsultacji, a także szeregu badań.
Ciężko powiedzieć, co spowodowało to objawy.
Czy dba Pani o swój sposób żywienia na codzień??