Wzdęcia a zmiana trybu życia u 24-latki

Mam dosyc wstydliwe pytanie… Od paru miesiecy zmienilam tryb zycia, glownie diete i wiecej cwiczen. Niestety ciagle puszczam gazy o bardzo zlym zapachu, nie moge tego powstrzymac, zrobilam nawet test ciazowy na wszelki wypadek, ale nic z tych rzeczy. Dodam, ze codziennie jem bardzo duzo owocow i warzyw a glowne produkty mojej diety to chleb pelnoziarnisty, ryby, nasiona, orzechy, duzo siemienia lnianego oraz platkow owsianych i bakalii. Czy to moze byc tego przyczyna i jak sie tego pozbyc?

Witam. Proponuję zmniejszyć liczbę prostych węglowodanów (m.in. owoców). Doraźnie można przyjmować espumisan.