Wzdęcia, biegunki i ból nadbrzusza

problem gastrycz. od lat,ciągle nie zdiagnozowany,wzdęcia,biegunki,ból nadbrzusza,w nocy również.doszły bóle pleców,stawów.ogólnie czuję się słabo.mam czerwoną twarz i szyję bez powodu trwa to długo.alkohol -,odczuwam gorąco w twarzy i w dłoniach też czerwone.dziwne odczucia w sercu.kardiol ok. badania zlecone przez gastrologa są dobre,tk,kolono.gastrosk.chromogra A, Ca19.9, Ca125,CEA. NSF, ACTH,wapń,elekrolity.magnez,TSH,usg brzucha ok.często boli głowa.mam objawy guza neuroendokrynnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.