Wzdęcia, biegunki, zaparcia, biały nalot na języku, zapalenia miejsc intymnych, ból brzucha i krew w kale

Dobry wieczór, od roku mam następujące objawy: nieznośne wzdęcia od rana, na przemian biegunki z zaparciami, nieświeży oddech biały nalot na języku, częste zapalenie miejsc intymnych, ból brzucha, brak energii, ostatnio zauważyłam w okolicach odbytu śluz, który nieprzyjemnie pachnie oraz niewielkie ilości "świeżej, czerwonej" krwi w kale. Proszę o pomoc, już nie wiem co mam robić.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Pojawienie się krwi w kale jest objawem, który zawsze wymaga konsultacji lekarskiej. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.