Wzdęcia, ból brzucha, biegunki i uczucie ciagłego głodu przy miejscowym zapaleniu dwunastnicy

Witam, Mam 23 lata i od roku cierpie na problemy z żołądkiem. Byłam już u wielu specjalistów, miałam robioną gastroskopie, jednak nie wykazała nic oprócz miejscowego zapalenia dwunastnicy. Objawy : wzdęcia, pobolewanie brzucha, kłucie w pachwinie - lewa strona, częste biegunki min. raz na 2 tyg trwające kilka dni, uczucie kwasu w ustach (jak po paleniu), czasem po przebudzeniu odczywam kaca mimo tego, że nie spożywam alkoholu. Dodatkowo uczucie ciągłego głodu, nawet po jedzeniu. Skąd te objawy?

W takiej sytuacji trzeba rozważyć wykonanie kolonoskopii celem oceny śluzówki jelita grubego, bo w tym odcinku przewodu pokarmowego może tkwić patologia. Być może jeśli wynik kolonoskopii okaże się prawidłowy wynikiem dolegliwości jest zespół jelita drażliwego czyli zaburzenia czynnościowe pracy jelit. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem.