Wzdęcia brzucha i problemy z wątrobą a planowanie ciąży

Witam. Mam pytanie. W tamtym roku byłam w szpitalu okazało się że coś jest nie tak z wątrobą dlaczego od czego nie wiadomo. Daje ona o sobie czasami znaki np.wzdęty brzuch. Chcemy mieć kolejne dziecko z mężem. Czy ta wątroba w tym nie przeszkodzi? Czy nie będzie problemów?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie konkretnie ma Pani problemy z wątrobą, jakie są aktualne wyniki, itd. Zanim zatem zdecyduje się Pani na zajście w ciążę powinna się Pani skonsultować ze specjalistą ginekologiem oraz gastroenterologiem.