Wzdęcia brzucha po jedzeniu

Witam mam taki problem. Od dlugiego czasu zauwazylam ze po jedzeniu czy nawet piciu moj brzuch wyglada jak bym byla w 6 miesiacu ciazy. W ciazy nie jestem mam pcos. Jem raz czasami 2 razy dziennie. Nie czuje glodu. Wyproznienie jest u mnie raz na tydzien czasami dwa razy to zalezy ile zjem. Mam 160 i wage 65 kg. Przy wzeciach zauwazylam ze lewa strona kilka cm pod linia zeber jest bardziej wypukla tak jak by glowka dziecka tam byla. Wiec co to moze byc? W ciazy bylam ale prawie 4 lata temu

Witam. Biorąc pod uwagę opis Pani dolegliwości, myślę że konieczne jest badanie lekarskie i badania kontrolne - proszę umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego