Wzdęcia brzucha po seksie z zabezpieczeniem w dniu płodnym

Ponad tydzień temu wspolzylam z moim chłopakiem, niestety były to moje dni płodne. Bardzo uwazalismy. Prezerwatywa na sto procent nigdy nie byla uszkodzona, na pewno nie, a wytrysk nigdy nie nastepowal we mnie. Sens w tym ze od kilku dni w moim brzuszku niemal non stop slychac bulgotanie, przelewanie się, mam gazy i wzdecia. Od czasu do czasu skurcze jajnikow. Miesiączkę powinnam dostać dopiero za tydzień jednak nie mogę się uspokoić. Jestem nerowowa osoba. Dodam ze często mam biegunki itp.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy bardziej przypominają niestrawność, niż objawy zapłodnienia. W dniu spodziewanej miesiączki należyw wykonać test ciążowy, jeśli ta nie pojawi się.