Wzdęcia brzucha przy problemach z hormonami

Dzień dobry, od pewnego czasu mam problem z moim brzuchem, mianowicie "puchnie" jest wzdęty bez powodu, chciałabym pozbyć się uciążliwego "balonika" ale nie mam pojęcia jak to zrobić, dodam że nie miesiączkuje, mam problemy z hormonami

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego.